| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| positive degree | gûlerich | ɡuːlərəx |
| comparative degree | gûleriger | ɡuːlərəɡər |
| superlative degree | gûlerichst | ɡuːlərəxst |
| positive degree inflected | gûlerige | ɡuːlərəɡə |
| comparative degree inflected | gûlerigere | ɡuːlərəɡərə |
| superlative degree inflected | gûlerichste | ɡuːlərəxstə |
| positive degree singular noun | gûlerichs | ɡuːlərəxs |
| comparative degree singular noun | gûlerigers | ɡuːlərəɡrs |
| positive degree plural noun | gûlerigen | ɡuːlərəɡən |
| comparative degree plural noun | gûlerigeren | ɡuːlərəɡərən |
| superlative degree plural noun | gûlerichsten | ɡuːlərəxstn |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.