| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| positive degree | iverich | iːvərəx |
| comparative degree | iveriger | iːvərəɡər |
| superlative degree | iverichst | iːvərəxst |
| positive degree inflected | iverigen | iːvərəɡən |
| comparative degree inflected | iverigere | iːvərəɡərə |
| superlative degree inflected | iverichste | iːvərəxstə |
| positive degree singular noun | iverichs | iːvərəxs |
| comparative degree singular noun | iverigers | iːvərəɡrs |
| positive degree plural noun | iverigen | iːvərəɡən |
| comparative degree plural noun | iverigeren | iːvərəɡərən |
| superlative degree plural noun | iverichsten | iːvərəxstn |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.