| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| positive degree | mefrouwich | məfrɔˑu̯əx |
| comparative degree | mefrouwiger | məfrɔˑu̯əɡər |
| superlative degree | mefrouwichst | məfrɔˑu̯əxst |
| positive degree inflected | mefrouwige | məfrɔˑu̯əɡə |
| comparative degree inflected | mefrouwigere | məfrɔˑu̯əɡərə |
| superlative degree inflected | mefrouwichste | məfrɔˑu̯əxstə |
| positive degree singular noun | mefrouwichs | məfrɔˑu̯əxs |
| comparative degree singular noun | mefrouwigers | məfrɔˑu̯əɡrs |
| positive degree plural noun | mefrouwigen | məfrɔˑu̯əɡən |
| comparative degree plural noun | mefrouwigeren | məfrɔˑu̯əɡərən |
| superlative degree plural noun | mefrouwichsten | məfrɔˑu̯əxstn |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.