| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| positive degree | muoilik | mu̯oi̯lək |
| comparative degree | muoiliker | mu̯oi̯ləkr |
| superlative degree | muoilikst | mu̯oi̯ləkst |
| positive degree inflected | muoilike | mu̯oi̯ləkə |
| comparative degree inflected | muoilikere | mu̯oi̯ləkərə |
| superlative degree inflected | muoiliksten | mu̯oi̯ləkstn |
| positive degree singular noun | muoiliks | mu̯oi̯ləks |
| comparative degree singular noun | muoilikers | mu̯oi̯ləkrs |
| positive degree plural noun | muoiliken | mu̯oi̯ləkən |
| comparative degree plural noun | muoilikeren | mu̯oi̯ləkərən |
| superlative degree plural noun | muoiliksten | mu̯oi̯ləkstn |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.