| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| first person singular present tense | útgnyskje | ydɡniskjə |
| second person singular present tense | útgnyskest | ydɡniskəst |
| third person singular present tense | útgnysket | ydɡniskət |
| polite present tense | útgnyskje | ydɡniskjə |
| first person plural present tense | útgnyskje | ydɡniskjə |
| second person plural present tense | útgnyskje | ydɡniskjə |
| third person plural present tense | útgnyskje | ydɡniskjə |
| first person singular past tense | útgnyske | ydɡniskə |
| second person singular past tense | útgnyskest | ydɡniskəst |
| third person singular past tense | útgnyske | ydɡniskə |
| polite past tense | útgnysken | ydɡniskŋ |
| first person plural past tense | útgnysken | ydɡniskŋ |
| second person plural past tense | útgnysken | ydɡniskŋ |
| third person plural past tense | útgnysken | ydɡniskŋ |
| past particle | útgnyske | ydɡniskə |
| present particle | útgnyskjend | ydɡniskjənt |
| present particle inflected | útgnyskjende | ydɡniskjəndə |
| verb used as noun | útgnyskjen | ydɡniskjən |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.