| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| first person singular present tense | ynhei | inhaˑi̯ |
| second person singular present tense | ynheist | inhaˑi̯st |
| third person singular present tense | ynheit | inhaˑi̯t |
| polite present tense | ynheie | inhaˑi̯ə |
| first person plural present tense | ynheie | inhaˑi̯ə |
| second person plural present tense | ynheie | inhaˑi̯ə |
| third person plural present tense | ynheie | inhaˑi̯ə |
| first person singular past tense | ynheide | inhaˑi̯də |
| second person singular past tense | ynheidest | inhaˑi̯dəst |
| third person singular past tense | ynheide | inhaˑi̯də |
| polite past tense | ynheiden | inhaˑi̯dn |
| first person plural past tense | ynheiden | inhaˑi̯dn |
| second person plural past tense | ynheiden | inhaˑi̯dn |
| third person plural past tense | ynheiden | inhaˑi̯dn |
| past particle | ynheid | inhit |
| present particle | ynheiend | inhaˑi̯ənt |
| present particle inflected | ynheiende | inhaˑi̯əndə |
| verb used as noun | ynheien | inhaˑi̯ən |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.