| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| positive degree | famkeseftich | famkəzɛftəx |
| comparative degree | famkeseftiger | famkəzɛftəɡər |
| superlative degree | famkeseftichst | famkəzɛftəxst |
| positive degree inflected | famkeseftige | famkəzɛftəɡə |
| comparative degree inflected | famkeseftigere | famkəzɛftəɡərə |
| superlative degree inflected | famkeseftichste | famkəzɛftəxstə |
| positive degree singular noun | famkeseftichs | famkəzɛftəxs |
| comparative degree singular noun | famkeseftigers | famkəzɛftəɡrs |
| positive degree plural noun | famkeseftigen | famkəzɛftəɡən |
| comparative degree plural noun | famkeseftigeren | famkəzɛftəɡərən |
| superlative degree plural noun | famkeseftichsten | famkəzɛftəxstn |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.