| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| first person singular present tense | mei | maˑi̯ |
| second person singular present tense | meist | maˑi̯st |
| clitic present tense | meisto | maˑi̯stoː |
| third person singular present tense | mei | maˑi̯ |
| polite present tense | meie | maˑi̯ə |
| first person plural present tense | meie | maˑi̯ə |
| second person plural present tense | meie | maˑi̯ə |
| third person plural present tense | meie | maˑi̯ə |
| first person singular past tense | mocht | moxt |
| second person singular past tense | mochtst | mɔxst |
| clitic past tense | mochtsto | moxtstoː |
| third person singular past tense | mocht | moxt |
| polite past tense | mochten | moxtn |
| first person plural past tense | mochten | moxtn |
| second person plural past tense | mochten | moxtn |
| third person plural past tense | mochten | moxtn |
| past particle | mocht | moxt |
| present particle | meiend | maˑi̯ənt |
| present particle inflected | meiende | maˑi̯əndə |
| verb used as noun | meien | maˑi̯ən |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.