| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| positive degree | twiveleftich | tviΛvlΙftΙx |
| comparative degree | twiveleftiger | tviΛvlΙftΙΙ‘Ιr |
| superlative degree | twiveleftichst | tviΛvlΙftΙxst |
| positive degree inflected | twiveleftige | tviΛvlΙftΙΙ‘Ι |
| comparative degree inflected | twiveleftigere | tviΛvlΙftΙΙ‘ΙrΙ |
| superlative degree inflected | twiveleftichsten | tviΛvlΙftΙxstn |
| positive degree singular noun | twiveleftichs | tviΛvlΙftΙxs |
| comparative degree singular noun | twiveleftigers | tviΛvlΙftΙΙ‘rs |
| positive degree plural noun | twiveleftigen | tviΛvlΙftΙΙ‘Ιn |
| comparative degree plural noun | twiveleftigeren | tviΛvlΙftΙΙ‘ΙrΙn |
| superlative degree plural noun | twiveleftichsten | tviΛvlΙftΙxstn |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.