| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| positive degree | twivelriedich | tviːvlriˑədəx |
| comparative degree | twivelriediger | tviːvlriˑədəɡər |
| positive degree inflected | twivelriedige | tviːvlriˑədəɡə |
| superlative degree inflected | twivelriedichste | tviːvlriˑədəxstə |
| positive degree singular noun | twivelriedichs | tviːvlriˑədəxs |
| comparative degree singular noun | twivelriedigers | tviːvlriˑədəɡrs |
| positive degree plural noun | twivelriedigen | tviːvlriˑədəɡən |
| comparative degree plural noun | twivelriedigeren | tviːvlriˑədəɡərən |
| superlative degree plural noun | twivelriedichsten | tviːvlriˑədəxstn |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.