| Vorm | Spelling | IPA |
|---|---|---|
| positive degree | ynmoedich | imuΛΙdΙx |
| comparative degree | ynmoediger | imuΛΙdΙΙ‘Ιr |
| superlative degree | ynmoedichst | imuΛΙdΙxst |
| positive degree inflected | ynmoedigen | imuΛΙdΙΙ‘Ιn |
| comparative degree inflected | ynmoedigere | imuΛΙdΙΙ‘ΙrΙ |
| superlative degree inflected | ynmoedichste | imuΛΙdΙxstΙ |
| positive degree singular noun | ynmoedichs | imuΛΙdΙxs |
| comparative degree singular noun | ynmoedigers | imuΛΙdΙΙ‘rs |
| positive degree plural noun | ynmoedigen | imuΛΙdΙΙ‘Ιn |
| comparative degree plural noun | ynmoedigeren | imuΛΙdΙΙ‘ΙrΙn |
| superlative degree plural noun | ynmoedichsten | imuΛΙdΙxstn |
Add LearnFrisian as a preferred source on Google
Heb je iets verkeerds gevonden op deze pagina? Laat het ons weten!
We zullen er zo snel mogelijk naar kijken.